Hazır Site

Hazır Site Şablonlarıyla web sitenizi kendiniz yapın

Web sitesi yapmak için çok fazla para harcamanıza gerek yok. Aşağıdaki hazır site şablonlarından seçeceğiniz sektörünüze uygun hazır içeriğe sahip şablonlardan biriyle bir kaç dakika içinde sitenizi oluşturup yayına verebilirsiniz

Hazır site şablonları sayesinde bilgisayardan anlayan herkes çok rahat bir şekilde profesyonel görünümlü web siteleri yapabilir. Web sitesi dendiğinde iki şey akla gelir: tasarım ve içerik. Tasarımdan maksat sitenin genel görüntüsü, renk uyumu, içeriğin yerleşimi vs. gibi konulardır. Hazır web sitelerinde her şeyin yeri önceden ayarlanmıştır. Site başlığı , logonun büyüklüğü ve konumu, menü rengi ve açılma şekli, slayt, resim galerisi, videolar vs. hazır site kodlarına göre yerleşir. Çoğu hazır site şablonunda arkaplan resmi veya rengi de önceden belirlenmiştir. Hazır web siteleri yönetim paneli sayesinde kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılır, yayınlanır ve güncellenir. Ancak kullanıcı izin verilenlerin dışında tasarımı değiştiremez, üzerinde oynama yapamaz. Eğer hazır site şablonu açık kaynak kodlu ise ve kullanıcı hazır site kodlarına ulaşabiliyorsa, yani hosting paneline ftp erişimi varsa CSS bilmesi halinde kodları değiştirip hazır sitenin görüntüsünü değiştirebilir.
Hazır site şablonlarının bir çoğu değiştirilemez şablonlardır. Yani bunun anlamı şablon kurulduktan sonra bir daha tasarım değiştirilemez ve o şekilde uzun süre kalır. Değiştirilmek istendiğinde siteyi yeniden yapmak gerekir. Bunun nedeni veri tabanının şablondan şablona değişiyor olmasıdır. Firmamız tarafından geliştirilen ve kolay site şablonlarına göre gayet gelişmiş bir hazır site yazılımı olan Smart Site sayesinde tek bir tıkla şablon değiştirmek mümkün hale gelmiştir. Üstelik şablonu değiştirdiğinizde sitenin içeriği asla etkilenmez.
Hazır site şablonları ile sitenin tasarım kısmını halletmek mümkün olsa da içeriği ayarlamak o kadar basit bir iş değildir. Evet bir web sitesinin tasarımı önemlidir, ancak içerik tasarımdan çok daha önemlidir. Çünkü bir web sitesinin Google’da 1.sayfaya, hatta 1.sıraya çıkmasını sağlayan şey sitenin içeriğidir. Özellikle arama motoru optimizasyonu (SEO) uyumlu kurulmuş bir web sitesinin Google’da 1.sayfaya çıkması ve üst sıralara yükselmesi çok daha kolay olacaktır. Ancak SEO işi uzmanlık isteyen bir iştir. Eğer amacınız göstermelik bir web sitesinden ziyade kurumsal bir tasarıma sahip ve firma imajını yukarılara taşıyacak, firmanın müşteri potansiyelini arttıracak bir web sitesi kurmak isteniyorsa, o zaman bir web tasarım uzmanından yardım almak akıllıca olacaktır. Horizon Web Dizayn profesyonel web tasarım hizmetiyle daima yanınızda olacaktır.

Kolay Site

kolay site

Kullanımı çok kolay herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmeden herkesin web sitesi yapabileceği hazır site tasarımları.

260 TL

Smart Site

smart site

Kullanımı çok kolaydır, kodlama bilgisi gerektirmez, tek bir tıklamayla içerik değişmeden sitenin tasarımı değiştirilebilir.

300 TL

RV Site

Sektöre özel SEO ve mobil uyumlu hazır içerikli, tek tıkla tasarımı değiştirilebilen hazır site. Yapmanız gereken içeriği değiştirmek.

400 TL

WordPress

wordpress

1 GB hosting ve ücretsiz kurulum ile alan adınıza ömür boyu lisanslı ve güncelleme sorunu yaşamayacağınız web siteleri.

500 TL

Eğitim videoları sayesinde hazır site şablonları ile web sitesi yapmak daha da kolay...

Paylaş: